wine

seafood_2

stek_2

fowl_2 (1)

Latest Posts

1

Vitajte v Relaxe

under-line-t

Spoločnosť Relax-team, s.r.o. pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Zameriavame sa predovšetkým na oblasť gastronómie, organizovanie a zabezpečenie kultúrnych akcií, spoločenských a športových podujatí. Každý deň sa viac ako 160 profesionálne vyškolených zamestnancov stará o spokojnosť niekoľko tisíc zákazníkov. Na základe bohatých skúseností a kvality poskytovaných služieb si naša spoločnosť udržuje najvyššiu kvalitu gastronómie v Trnave a priľahlom regióne, o čom svedčia aj pravidelné objednávky od našich spokojných zákazníkov. K významným podujatiam z oblasti kultúrneho a spoločenského života, na ktorých sa každoročne podielame patria reprezentačné plesy, cateringové služby a recepcie. Rovnako sa môžeme pochváliť aj úspešnou organizáciou recepcií pri návšteve prezidenta Slovenskej republiky, ako aj iných osobností z politického, kultúrneho, či športového života.
Každá naša reštaurácia má svoje špecifikum, ponúkame široké denné menu, obedové menu, pizza, a iné.

img_6810

Relax

Najlepšie reštaurácie v Trnave

HĽADÁTE CATERING NA VAŠU AKCIU?

V našich prevádzkach zabezpečujeme

Firemné večierky, bankety, recepcie a rauty. Okrem firemných akcií sú tiež obľúbené spoločenské podujatia ako svadby, stužkové slávnosti, či promócie. Ak plánujete rodinnú oslavu, či zabezpečenie cateringu, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny tím vie zabezpečiť catering v rámci celého západného Slovenska. Skúsenosti, ktoré sme nazbierali za 20 rokov využíva veľa spoločností na svoje porady, rokovania, či prednášky.

 Sme otvorení pozitívnej spolupráci a tešíme sa na každého jedného návštevníka. Veríme, že vám u nás bude chutiť a prežijete krásne chvíle.

ckr

image_left Naše Menu image_right

NAŠA PONUKA JEDÁL

image_left Otváracie hodiny image_right

Pondelok – Štvrtok

09:00 – 22:00

Piatok – Sobota

09:00 – 23:00

Nedeľa

09:00 – 22:00

 

Telefónne číslo

+421 948 551 936
033/5511323

Emailová adresa

relax@relax-team.sk

Adresa

Rybníková 16, 917 00 Trnava